JUOZIG, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
JUOZIG, UAB

JUOZIG, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Përpunimit të gurit, Prodhim gresi, Stone products

Pesčių k., Imbarės sen.
LT-97311, Kretinga, Lituani
+370 44545 399
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 300029318
Kodi vat: 100001052917
Ss code siguruesi: 934398

- JUOZIG, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
R. Greičiūno IĮ
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
STONESTA, UAB
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENORIJA, IĮ
AKMENIJA, UAB
Č. Aimunto įmonė
FRUCTUS ARTIS, UAB
ALFA IR OMEGA, UAB
AKMENS UOLA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi JUOZIG, UAB Karte biznesi